Telefon komórkowy+48533844665

Informacje o sklepie

Jesteśmy obecni na rynku od 1990 r. Od samego początku istnienia naszym celem jest kompleksowe zaopatrywanie klientów w artykuły biurowe.

Realizując naszą misję zawsze stawiamy klienta i jego potrzeby na pierwszym miejscu. Najwyższa jakość świadczonych usług i konkurencyjne ceny to wizytówka naszej firmy ... i tak nieprzerwanie od ponad 20 lat, w tym od 10 lat również w oddziale w Katowicach.

Miła atmosfera i profesjonalizm są cechami jakie towarzyszą każdej transakcji niezależnie od jej wartości. Oferta naszego przedsiębiorstwa, stale poszerzana, to obecnie ponad 3500 artykułów.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów można złożyć zamówienie telefonicznie, faksem lub poprzez internet a my dostarczymy ten towar własnym transportem na nasz koszt w ciągu 24h lub innym dogodnym dla klienta terminie na terenie województwa śląskiego.

By ułatwić klientom zamawianie zza swojego biurka zaopatrujemy każdego z nich w bezpłatny katalog obrazujący naszą ofertę. Współpracujemy bezpośrednio z największymi producentami oraz importerami artykułów biurowych w Polsce. Przekonaj się jakie to proste i przyjemne: zadzwoń lub prześlij e-mail lub fax i sprawdź nas a na pewno dołączysz do grona naszych stałych klientów. Oczywiście każdy z produktów objęty jest gwarancją a towar, który nie spełnia Państwa oczekiwań można wymienić na inny.

pixel