Łatwy zwrot towaru
Nie możesz czegoś znaleźć ?
Zadzwoń lub napisz spróbujemy Ci pomóc - mamy ponad 100 000 produktów w ofercie !
Codziennie dodajemy nowe produkty !
Uniwersalny zestaw 6 okrągłych, grubych kredek ołówkowych STRIGO Jumbo z limitowanej serii Kapibara to produkt, wyróżniający klasyczną gamą kolorystyczną.
Kredki odznaczają się doskonałym kryciem i wypełnianiem dużych powierzchni oraz wykonywaniem miękkich przejść pomiędzy kolorami.
Jest to zestaw idealny dla rodziców, którzy dbają o rozwój wyobraźni swoich dzieci poprzez tworzenie kreatywnych prac plastycznych.
Drewniane kredki z drewna lipowego posiadają okrągły kształt oraz zostały odpowiednio wyważone, dzięki temu idealnie dopasowują się do małej dłoni dziecka.
Jest to swojego rodzaju niezbędnik dla małych artystów pod względem poznawania kolorów.
Dzięki takiemu zestawowi zarówno przedszkolaki, jak i dzieci w wieki szkolnym mogą przelewać na papier autorskie pomysły oraz rozwijać swoje umiejętności pod względem rysowania oraz kolorowania.
Kredki dzięki temu, że są grubsze bardzo dobrze sprawdzą się dla mniejszych dzieci, które mogą łapać kredkę całą dłonią.
- 6 kredek ołówkowych
- okrągły kształt










