Telefon komórkowy+48533844665

Griffix

Griffix® to pierwsza koncepcja produktu holistycznego, który prowadzi uczniów przez proces nauki pisania, konsekwentnie od samego początku. Po raz pierwszy na świecie, firma Pelikan połączyła cztery przybory do nauki pisania w znormalizowany, uporządkowany system.

The Pelikan griffix® System
Nauka pisania jest żmudnym procesem, wymagającym od dziecka skupienia i koncentracji. Zgodnie z najnowszą wiedzą z zakresu grafomotoryki we współpracy z ekspertami w dziedzinie edukacji i naukowcami Pelikan opracowała 4-stopniową uczyć do zapisu systemu rąk dzieci, aby pomóc im w procesie uczenia się, jak pisać.
Specjalna strefa uchwytu systemu do nauki pisania griffix® wspomaga właściwe trzymanie przyborów - idealnie od samego początku. Od kredek woskowych, po ołówki oraz pióra kulkowe i wieczne, strefa uchwytu jest ujednolicona. W ten sposób dziecko nie będzie musiało ponownie uczyć się prawidłowego ułożenia dłoni przy przechodzeniu kolejnych etapów pisania i czynność ta szybko stanie się rutyną.

Pióro wieczne griffix®
Pióro wieczne griffix® to ostatni etap nauki pisania.

Stalówka gładko prześlizguje się po pierze, a dziecko ukończy proces nauki pisania opanowując umiejętność starannego pisania. Poprzez wcześniejsze ćwiczenie prawidłowego trzymania pióra, dziecko nie będzie już trzymało pióra wiecznego w sposób niewłaściwy.

 

pixel